• 0

29 Ocak 2023, 20:54 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Yücel Bulut, '2023 Türkiye Yüzyılı'nın miladi olacak'

Yücel Bulut, '2023 Türkiye Yüzyılı'nın miladi olacak'

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut MHP Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı ile birlikte Tunceli'de;Tunceli Valisi Mehmet Özkan, Çemişgezek esnafı ve Sarıbalta Köyü, Tunceli Merkez Akpazar Köyü ve MHP Tunceli İl Başkanı Melike Gökalp'i ziyaret etti. Yücel Bulut öncelikle yıllardır MHP Tunceli İl Başkanlığı yapan Melike Gökalp'e teşekkür ederken 2023 yılının kardeşliğin kapılarının sonuna kadar aralanacağını ve Türkiye Yüzyılının miladı olacağını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut Tunceli'de ziyaretlerde bulundu. Tunceli Valisi Mehmet Özkan'ı ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi, Çemişgezek esnafı ile bir araya gelerek hayırlı işler diledi. Tunceli Akpazar ve Çemişgezek Sarıbalta Köylüleri ile sohbet ederek Türkiye Yüzyılı vizyonunu anlattı.


Yücel Bulut, "Küresel emperyalizmin siyaset devriyeleri, terör örgütlerinin gönüllü destekçileri, Türkiye düşmanlığının yeminli temsilcileri, milli ve manevi değerlerimizi hedef alan zulüm bekçileri Cumhur İttifakı karşısında tutunamayacaktır. Cumhur İttifakı’na verilen her oy Türk ve Türkiye Yüzyılına destek, zalimlere tepki, teröristlere ceza, huzura davet, bereket ve güvenliğe çağrıdır. 2023 yılının kardeşliğin kapılarının sonuna kadar aralanacağı Türkiye Yüzyılının miladı olacaktır" dedi. 
 

SEVDAMIZ MİLLET GÜCÜMÜZ DEVLETTİR

Yücel Bulut "Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizler 7 Ağustos 2016’da İstanbul Yenikapı Açık Hava Toplantısı ile temelleri atılan bu ittifakın ülkemiz adına sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için taşın altına gövdemizi koyduk. Bizim için ‘Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır’ düsturu parola olmuştur. Politikalarımızı belirlerken bu parola ile siyaset üstü bir anlayışı benimsedik. Devletin ve milletin menfaatini her şeyin üstünde tuttuk.

Yüce meclisimizin çatısı altında bu hassasiyeti göz önünde tutarak çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Türk Milletinin milli birliğinin bir tezahürü olarak vücut bulan Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun şekilde hareket ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bir yandan ülkemizin faydasına olan yasalara ve güvenliğimizi sağlayacak tezkerelere destek sağlarken diğer yandan vatandaşlarımızın güncel sorunlarını meclis gündeminde ifade ediyoruz. Dolayısıyla hem yasama çalışmalarının hem de denetim mekanizmasının sağlıklı işlemesine gayret gösteriyoruz. Çünkü bizim, sevdamız millet, gücümüz devlettir. Cumhur İttifakı olarak büyük Türk milletinin çelik iradesine güveniyor, kuruluş ilkelerimize bağlılığına sonuna kadar inanıyoruz. Töremize sahip çıkacağız, Orhun Abidelerine kazınan ulu sözleri hafızamıza, Yunus’un sevgi, Yusuf Has Hacip’in erdem dilini gönlümüze nakşedeceğiz. Kültürel belleğimizi zinde tutarak yalnızca siyasi gelişmelere değil, sosyolojik ve kültürel değişimlere karşı öz benliğimizle uyum sağlayacağız. Bunu yapmaya mecburuz! Değişen ve gelişen dünyaya karşı hazırlıklı olmak bunu gerektirmektedir. Kendi değerlerimizi korumak, geleceğimizi sağlam temeller üzerinde inşa etmenin en önemli gerekliliğidir. Gençlerimizin karanlık siyasi söylemlerle kafa karışıklığına sürüklenmesine müsaade edemeyiz. Milliyetinden kopmuş, özünü yitirmiş, taklit için doğudan, batıdan garabetler arayan zavallılara, Türkiye'nin istikbalini bırakmamak gerekir" ifadelerine yer verdi.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Bu yazıyı okumadan konut satın almayın! Projeden konut, sıfır konut veya ikinci el konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 temel kural nedir?

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]