• 0

24 Mart 2023, 18:49 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Cihan Şimşek, MHP'den milletvekili aday adayı

Cihan Şimşek, MHP'den milletvekili aday adayı

Avukat Cihan Şimşek, MHP Tokat milletvekili aday adayı olduğunu basın açıklaması ile duyurdu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat’ın kalkınmasına yönelik olarak çalışmalar yürüteceğini, Tokatlıların sıkıntılarının çözümü noktasında hareket edeceğini ifade eden Av. Cihan Şimşek, “Türkiye bölgesinde parlayan bir yıldız, sivrilen bir ülkedir. Tokat, her gün büyüyen Türkiye’nin önemli bir şehridir ve konumu da sürekli yükselmelidir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin teşvik ve tesiriyle gücümüze güç katacağımız bir gelecek önümüzdedir. Bu ivmeyi iyi kullanmamız gerekiyor” dedi.
 

“Türkiye’nin kaybedecek yılları yoktur. Geleceğimizi ipotek ettirmeye kimsenin hakkı yoktur. Bugün Türkiye’de siyasi istikrar tam ve hâkimdir” diyen Cihan Şimşek, “Bilinmelidir ki, geleceğimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’dir. Geleceğin mimarı Cumhur İttifakı’dır. Türkiye artık denenmiş yollardan geçmeyecek, ufuk ötesini kavrayan bir irade şahlanışıyla karşısına çıkan her meseleyi kökünden çözecektir” ifadelerini kullandı.

MHP’nin Türkiye’nin sigortası olduğunun altını çizen Şimşek, “Biz kimin, neyi paylaşıp neden kavga ettiğine bakmadan, Cumhur İttifakı olarak yolumuza devam edeceğiz. Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, ilk turda ezici bir çoğunlukla seçtireceğiz, Milliyetçi Hareket Partisi’nin milletvekili sayısını arttıracağız. Sayın Genel Başkanımızın milli hafızalara kazıdığı, “Önce Ülkem ve Milletim” anlayışıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu yolda hep birlikte hareket edeceğiz” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Bu yazıyı okumadan konut satın almayın! Projeden konut, sıfır konut veya ikinci el konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 temel kural nedir?

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]