• 0

01 Haziran 2018, 00:09 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Harun Karaca'dan vatanlara teşekkür veda

Harun Karaca'dan vatanlara teşekkür veda

AK Parti, 24 Haziran seçimlerde milletvekili adaylarını belirledi. Listelerde yer almayan AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, "Beni vekil yapan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

“KARDEŞLİĞİMİZİ DİRİ TUTALIM”
 
Sosyal medya üzerinde bir açıklama yaparak vatandaşlara teşekkür eden AK Parti  İstanbul Milletvekili Harun Karaca, “AK Parti milletin partisidir. 16 yıl boyunca; milletimizin desteği, Allah’ın izni ve Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çözülemez, aşılamaz denilen sorunları aştık, çözdük” diye konuştu.
 
“CUMHUR İTTİFAKINI DESTEKLEYECEĞİZ”
 
Açıklamasında “Halka hizmet Hakk'a hizmettir'' düsturuyla milletimize hizmet yolunda milletin vekili olarak görev yapmaya çalıştığını aktaran Harun Karaca, “24 Haziran milletvekilliği genel seçimlerinde Cumhurbaşkanımızın takdiri ile yer alan tüm AK Parti milletvekili adayı olan değerlerimize başarılar diliyorum.  Partimizin başarısı için yine gündüz oturmadan gece uyumadan çalışmaya devam edecek, millete karşı olan her türlü şer odaklarına karşı, milli olan Cumhur ittifakını destekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.
 
“AK PARTİ DAVASI BÜYÜK”
 
Kardeşliğimizi diri tutalım çağrısında bulunan Karaca açıklamasında devamla şunları söyledi: “AK Parti davası büyük, hedefler büyük, herkese bir iş düşer,  yeter ki, aşkımızı, şevkimizi ve kardeşliğimizi diri tutalım. Bu duygularla yıllardır beni mecliste sözcüsü, vekili yapan tüm kardeşlerime teşekkür ediyor, hepinizi Allah'a emanet ediyorum.  Selam ve dua ile.”
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]