• 0

07 Haziran 2018, 00:34 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Özgür Karabat, 'Tokatlıların siyasette abisi yok ama kardeşi var'

Özgür Karabat, 'Tokatlıların siyasette abisi yok ama kardeşi var'

İstanbul CHP 3. Bölge milletvekili adayı, Özgür Karabat 'Ben hepinizin kardeşi olacağım' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Herkesi kucaklayan, ayırım yapmayan, Tokatlıların Siyasette bir Abisi Yok başlığıyla Nisan ayındaki köşe yazımı yazdığımda daha adaylar belli değildi. Şimdi ise belli oldu. Adayların seçilebileceği yerlere bakıldığı zaman CHP bir adım önde gözükürken, MHP ve Ak Parti İstanbul’da Tokatlıları yine görmezden geldiği görüldü.
 
 
O HEPİMİZİN KARDEŞİ

İstanbul’da, İktidar veya muhalefet partili, bu kadar isim arasında, birliği beraberliği sağlayacak, medeni cesarete sahip, masaya elini vurduğunda ses getirecek, bir siyasetçi Abisi olmadı yazıma cevaben, bir İftarda araya geldiğimiz CHP İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı Özgür Karabat birliği beraberliği sağlayacak, medeni cesarete sahip, masaya elini vurduğunda ses getirecek, bir siyasetçi kardeşiniz olarak ben yanınızdayım diyen Karabat Yıllardır siyasi arenada hemşehrilerimle ve halkımızla beraberiz. Ülkemizin geleceği adına ortaya koyduğumuz iddiaları ispatlamak ve hizmet etmekle ilgili seçimler fırsat olarak önümüze gelmiş durumda. İçinizden bir kardeşiniz olarak bütün enerji ve heyecanımla sizleri layıkıyla temsil etmeye çalışacağını söyledi.

İSTANBUL ADAYLARIMIZ

İstanbul’daki Tokatlı adaylarımız CHP 3. Bölge 6. Sırada Özgür Karabat ve 10. Sırada Turan Hançerli’yi, MHP 2. Bölge 10. Sıradan Eda Yılmaz’ı, Ak Parti ise,1. Bölge 13. Sıra Eyüp Özsoy, 2. Bölge 28. Sıra Ali Çezik, 3. Bölge 8. Sıra Zafer Sırakaya’yı gösterirken HDP 3. Bölge 4. Sıradan Ali Kenanoğlu’nu gösterdi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]