• 0

21 Temmuz 2018, 06:31 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Anadolu Günleri'nde Tokat'ta olacak

Anadolu Günleri'nde Tokat'ta olacak

Ankara Etimesgut Belediyesi tarafından 31 Ağustos ila 9 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 'Anadolu Günleri 15. Kültür ve Sanat Festivali'nde Tokat'ta yer alacak.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Başkent Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin 2017'de düzenlenen 14'üncü yıl etkinliklerinde önemli rol oynadığına dikkat çeken Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr Ali Çelik, bu yıl düzenlenecek olan etkinliklerde TSO olarak derneği destekleme kararı aldıklarını ve özellikle Tokat'a has yöresel ürünlerin festival kapsamında açılacak stantta sergilenmesine yönelik çalışmalar yapacaklarını söyledi.
 
 
Başkan Çelik: "Bu festivali ve festivalde önemli role sahip olan Başkent Tokatlılar Derneği Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğini önemsiyoruz. Derneğimizin kıymetli başkanı İbrahim Ocak Bey ile detayları görüştük ve üzerimize düşenin ne olduğunu kendilerine sorduk. Özellikle yöresel ürün üreticisi olan firmalarımızın tanıtım günlerinde aktif olarak açılacak stantta yer almasını sağlamamızı istedi. Biz de hemen çalışmalarımıza başladık. İnşallah yöresel ürünlerimizin ve yöresel ürün üreticilerimizin burada yer almasını sağlayacağız. Tokat'ın tanıtımı için güzel bir platform olduğunu düşündüğümüz organizasyonda Tokat TSO olarak derneğimizi yalnız bırakmayacağız. 31 Ağustos ile 9 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan festivalde tüm vatandaşlarımızın Tokat standını ziyaret etmelerini şimdiden hatırlatıyor, İbrahim Ocak Başkanımıza ve yönetimine başarılı çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]